Skip to main content

Rejestracja

 

 

 


 

CM Syberka Sp. z o.o. © 2023 Wszelkie prawa zastrzeżone.
Realizacja Logo SUBES Twórca strony www 

Podstawowa Opieka Zdrowotna

Szybka i właściwa diagnoza lekarza rodzinnego
to klucz do powrotu do zdrowia.

DLA DOROSŁYCH

Lekarz rodzinny jest pierwszym specjalistą do którego trafiają pacjenci potrzebujący pomocy lekarskiej. Nasi specjaliści posiadają niezbędną wiedzę i kwalifikacje, które pozwalają podjąć pierwsze kroki diagnostyczne, a następnie w przypadku konieczności pokierować chorego do odpowiednich specjalistów. Zadaniem lekarzy jest również otoczenie pacjenta kompleksową i fachową opieką. Do kompetencji lekarza rodzinnego należy nie tylko diagnostyka i leczenie nagłych zachorowań, ale też opieka nad osobami chorymi przewlekle, a także profilaktyka i edukacja prozdrowotna pacjenta.

Nasi Lekarze:

  • Lek. Elżbieta Michalska – Sikora
  • Lek. Barbara Romanek
  • Lek. Agnieszka Nikodem – Jaźwiec
  • Lek. Aleksandra Chwist – Mazur
  • Lek. Michał Kaszuba
  • Lek. Edyta Łebek

DLA DZIECI

Pediatra to lekarz mający wiedzę w zakresie pediatrii, czyli działu medycyny zajmującego się chorobami okresu dziecięcego. Pediatra stale czuwa nad rozwojem dziecka poprzez zlecanie i interpretowanie badań okresowych, zlecanie szczepień ochronnych, rozpoznawanie zaburzeń rozwojowych dzieci i młodzież od wieku niemowlęcego do 18 roku życia.

Gwarancja wysokiego standardu usług

Zdrowie naszych pacjentów jest dla nas najważniejsze. Dlatego też naszym celem jest wysoki poziom usług, który usatysfakcjonuje każdego. Bezstresowa wizyta, szybka i skuteczna diagnoza, dobrze dobrane leczenie, poczucie bezpieczeństwa i gwarancja dyskrecji to priorytety naszego działania.

Zostań naszym pacjentem

Zapisanie się do naszego POZ wymaga złożenia deklaracji. Jest to krótki dokument, które Panie w rejestracji, jeżeli jest taka potrzeba, chętnie pomogą wypełnić. Jego złożenie umożliwia bezpłatne korzystanie z porad lekarza rodzinnego i pediatry.